O nas


Groomer / Doradca klienta

Kacper Skowroński

Miłośnik zwierząt, dyplomowany groomer, pasjonat sztuki, marzyciel i poszukiwacz. 

Studiował polonistykę, był kierownikiem księgarni, pomocnikiem kierownika regionalnego, pracownikiem korporacji (finanse). Postanowił postawić na coś, co jest dla niego w życiu ważne i zająć się pracą ze zwierzętami oraz pomocą im. 

Jeden z jego największych życiowych celów - założyć własną fundację dla zwierząt.


Groomer / Doradca klienta

Natalia Kłosińska

Miłośniczka zwierząt, dyplomowana groomerka, artystka, pasjonatka rękodzielnictwa. 

Przyjmowała drobniejsze prace, z których nie była zadowolona. Najwidoczniej po to, aby szybciej odnaleźć swoją drogę w życiu, czyli grooming. Pomoc zwierzakom, praca z nimi i bycie przy nich jest dla niej zdecydowanie najważniejsze. 

Życiowy cel - fundacja dla zwierząt.


Dział ochrony

Emi

Urodzona w 2014 roku. Od szczeniaka zajęła miejsce przy boku Natalii. Wystarczy poświęcić jej chwilę uwagi, by była najszczęśliwsza na świece. 


Celebryta na kontrakcie

Dzimbas

Najprawdopodobniej urodził się w 2015 roku. Po 2 latach spędzonych na dworze, w przytulisku i nieudanych adopcjach odnalazł swojego opiekuna - Kacpra. Wspaniały, energiczny pies, niezwykły przyjaciel.


Catering

Milions

Urodzony mniej więcej w 2010 roku. Wiek nie jest do końca znany, ponieważ Milion (zwany w przytulisku Brzydalem) spędził 10 lat w różnych schroniskach. Długo trwało zanim trafił do swojego prawdziwego domu. Przeciwieństwo Dzimbasa, nie przepada za sportem, lubi pospać, pojeść, uwielbia dużo tulasków. Przyjaciel, misiodźwiadek, duszka. 


Dział ds. Monitoringu

Kumba & Pumba

Dwójka wspaniałych, wesołych chłopców, którzy na stałe dołączyli do naszego zespołu w salonie. Codziennie zapewniają nam dopływ fantastycznej, ciepłej energii i oksytocyny. 


do góry